Kde mohu spravovat svoje objednávky a předplatné?

Webevize Pabbly - zákaznický účet

 

Pro správu vašeho předplatného slouží portál Webevize Pably.

Najdete ho na adrese https://pay.webevize.cz/portal/signin/Webevize. Přihlašovací údaje vám pošleme e-mailem hned po první úspěšné objednávce. Při prvním přihlášení si nastavte bezpečné heslo. Pro obnovení hesla klikněte na přihlašovací stránce na "Forgot Password?"

Svůj zákaznický účet si upravte podle svého - nastavte si osobní a platební údaje. Předplatné můžete změnit nebo zrušit. Zákaznický portál Webevize Pabbly je prozatím dostupný v jen angličtině.

Přehled produktů prostřednictvím Webevize Pabbly:

  • Webový editor
  • Cloud hosting včetně technologie (Webová vizitka, Vizitka Premium)
  • Správa webu

 

Webevize Pabbly - přihlášení

Takhle vypadá přihlašovací stránka vašeho zákaznického účtu

 

Online Store Webevize

 

Online Store Webevize na stránce https://www.webevize.cz/obchod.html je e-shop Webevize. Má samostatný zákaznický účet, nezávislý na vašem uživatelském účtu Webevize.

Přihlásíte se zadáním e-mailu, na který vám dorazí magic link, tajný přihlašovací odkaz. Kliknete a můžete spravovat své objednávk v Online Store Webevize. 

 

Přihlášení do Online Store Webevize

 

Více k zákaznickému účtu:
V dolní části e-shopu Webevize napravo je ikona "Přihlásit se". Klikněte a zadejte e-mail. Dorazí vám tajný - magic link - jehož prostřednictvím se přihlášte do zákaznického účtu.

 

E-mail s magic linkem pro přihlášení k zákaznickému účtu Online Store Webevize

 

Online Store Webevize. Nakoupíte tam online nástroje a software s doživotní licencí za jednorázovou platbu. Co je Lifetime licence se dozvíte na členské stránce https://www.webevize.cz/uvod.html#lifetime

 

 

Faktury

Pokud využíváte doménových služeb od Davida z Webevize, nebo jste si nechali navrhnout web, úhrada za služby probíhá na základě online faktury, kterou obdržíte e-mailem. Webovou fakturu si můžete stáhnout do PDF, vytisknout nebo vyfotit QR kód pro rychlou online platbu. 

Splatnosti faktur jsou individuální. K plnění objednávky dojde v okamžiku přijetí platby.

 

Webová faktura od Webevize